na Gewerbe

O nas

O nas - ubezpieczenia na Gewerbe w Niemczech

O nas – ubezpieczenia na Gewerbe w Niemczech

Krotko o nas (ubezpieczenia na Gewerbe w Niemczech). Nasza firma istniejąca na rynku niemieckim od 2001 roku zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z usługami finansowo-ubezpieczeniowym.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaproponować Państwu kompleksową i wysoką jakość naszych usług.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie rozwiązania problemow związanych z założeniem ubezpieczenia nie tylko zdrowotnego ale również samochodowego, wypadkowego, emerytalnego czy OC.

Dzięki nam masz porównanie i dostęp do wszystkich liczących się firm ubezpieczeniowych w Niemczech i wielu atrakcyjnych taryf. Jako makler ubezpieczeniowy nie reprezentujemy tylko jednej firmy ubezpieczeniowej ale odwrotnie – reprezentujemy interesy klienta przed wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu u nas otrzymujesz doradztwo na najwyższym poziomie.

Zawsze pamiętaj o tym, jak szukasz odpowiedniego ubezpieczenia. Zapytaj doradcy, czy jest maklerem. Jeśli nim jest, zaproponuje Ci porównanie i taryfy wielu taryf. Jeśli nie jest w stanie tego dla Ciebie zrobić, znaczy ze mówi nieprawdę i zazwyczaj jest zwykłym szarym przedstawicielem jednej lub dwóch firm.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom komputerowym klient sam może zapoznać się z oferta ubezpieczenia i wygodnie z domu zawrzeć odpowiednie dla siebie ubezpieczenie. Oczywiście dzięki temu mamy możliwość  obsługi klientów bez względu na ich miejsce pobytu czy zamieszkania. W dzisiejszych czasach zawarcie ubezpieczenia wygodnie bez wychodzenia z domu.

Założenie ubezpieczenia przez internet nie niesie za sobą żadnego ryzyka. A to ze względu na 14-dniowy okres prawa wycofania się z umowy (Wiederrufsrecht). Okres ten zaczyna się od chwili otrzymania polisy ubezpieczeniowej. Klient ma wiec 14 dni na zapoznanie się ze szczegółami swojej umowy i  w ciągu tego czasu może zrezygnować z niej bez podania przyczyn. Rezygnacje wysyłamy droga pisemna (poczta, e-mail, faks)  bezpośrednio na adres firmy ubezpieczeniowej podany w dokumentach.