na Gewerbe

O nas

O nas - ubezpieczenia na Gewerbe w Niemczech

O nas – ubezpieczenia na Gewerbe w Niemczech

Krotko o nas (ubezpieczenia na Gewerbe w Niemczech). Nasza firma istniejąca na rynku niemieckim od 2001 roku zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu kompleksową i wysoką jakość naszych usług.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi ubezpieczenia: zdrowotne, wypadkowe, emerytalne, na życie, rzeczowe, OC. Praktycznie wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych w Niemczech.

Naszym obowiązkiem jest poinformować klienta co w jego przypadku jest najlepsze i jakie posiada prawa oraz co mu przysługuje.
Bardzo duży wachlarz pozwala na doskonały dobór ubezpieczenia dla każdego i w każdym wieku . Klient sam wybiera najkorzystniejszą ofertę dla siebie. Wieloletnie doświadczenie i praca z klientami pozwoliła nam na dobranie i dopasowanie odpowiednich taryf do ich potrzeb. Od 2004 roku od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, większość naszych klientów to osoby polskojęzyczne. Osoby przyjeżdżające do Niemiec w celach zarobkowych lub osiedlenia się w tym kraju. To własnie do nich przygotowaliśmy nasza ofertę, którą tez stale uzupełnieniamy i udoskonalamy. W naszej ofercie można znaleźć korzystne cenowo podstawowe ubezpieczenia zdrowotne, jak również rozszerzone taryfy dla bardziej wymagających klientów. Do każdego zainteresowanego podchodzimy indywidualnie i przedstawiamy odpowiednia ofertę zgodna z jego życzeniami w wymogami. 

Dzięki najnowszym rozwiązaniom IT klient sam może zapoznać się z oferta ubezpieczenia i wygodnie z domu zawrzeć odpowiednie dla siebie ubezpieczenie. Firma nasza obsługuje zainteresowanych i aktualnych klientów bez względu na ich miejsce pobytu czy zamieszkania. Dzisiejsza technika pozwala na zawarcie ubezpieczenia wygodnie bez wychodzenia z domu.

Bez ryzyka, ze względu na 14-dniowy okres prawa wycofania się z umowy (Wiederrufsrecht). Okres ten zaczyna się od chwili otrzymania polisy ubezpieczeniowej. Klient ma wiec 14 dni na zapoznanie się ze szczegółami swojej umowy i jej zakresie i w ciągu tego czasu może zrezygnować z niej bez podania przyczyn. Rezygnacja musi być pisemna (Poczta, E-mail, faks) wysłana bezpośrednio do firmy ubezpieczeniowej. Dane adresowe firmy ubezpieczeniowej są zawsze podane na polisie ubezpieczeniowej.