na Gewerbe

Ubezpieczenia

Tanie i korzystne ubezpieczenia w Niemczech

Ubezpieczenia w Niemczech

Ubezpieczenia zdrowotne (prywatne) oferują szeroki zakres ubezpieczeń, zapewniający między innymi dostęp do prywatnych szpitali, alternatywne terapie, które to koszty nie zawsze są pokrywane przez państwowe firmy ubezpieczeniowe.
Niektóre prywatne firmy oferują opcję udziału własnego (Selbstbeteiligung)), która oznacza, że w przypadku choroby pokrywasz część kosztów leczenia do określonej, rocznej sumy, w zamian za co firma obniża ci wysokość miesięcznej stawki.

Jesteś zameldowany w Niemczech i prowadzisz Gewerbe? Po przyjeździe do Niemiec nie ubezpieczyłeś się zdrowotnie, nie wiedząc, że osoby zameldowane na terenie Niemiec mają obowiązek ubezpieczenia w tym kraju? Chcesz uniknąć nadpłaty składek wstecz? Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w tej trudnej sytuacji i sprawimy, że koszty będą jak najmniejsze. Współpracujemy z ubezpieczalniami, które nie wymagają płatności składek wstecz od momentu zameldowania na terenie Niemiec.

W naszej ofercie posiadamy korzystne taryfy bez konieczności nadpłacania składek wstecz. Wysokość składki uzależniona jest od wieku ubezpieczonego i długości jego dotychczasowego pobytu w Niemczech.
Miesięczna składka ubezpieczenia to 78,00 do 151,20 EUR.Zapoznaj się z nasza oferta i wybierz korzystne ubezpieczenie dla siebie.
Poniżej wybór oferty uzależnionej od dotychczasowego pobytu w Niemczech.

Sprawdź ofertę dla siebie:

Jeśli jesteś zameldowany w Niemczech maksymalnie do 1 roku (od 78,- EUR miesięcznie):

Dowiedz się więcej


Jeśli jesteś zameldowany w Niemczech już ponad rok (od 144,- EUR miesięcznie):

Dowiedz się więcej


Jeśli oferta powyżej nie odpowiada Twoim wymaganiom lub masz pytania związane z ubezpieczeniem zdrowotnym, skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe do nas znajdziesz tutaj.